HAKKIMIZDA

Hakkımızda

1993 yılında İstanbul İMES Sanayi sitesi içerisinde duş kabin imalatı ile sektöre güvenli adımlar ile giriş yaptık. Kaliteli ve sorunsuz hizmet ilkesi ile çözüm odaklı ürünleri bünyemize katarak büyümeye devam ettik. Kaliteli, dürüst, satış sonrası destek ve çözüm ortağınız olarak kaliteli ürün anlayışımızı İSO 9001 belgesi ile sertifikalandırdık.

 

30 yılı aşkın tecrübemizin getirdiği sorumluğumuzun bilincinde olarak, sektörlerimizin temel ürünlerinin yanında, AR-GE ve ÜR-GE ekibimizin geliştirdiği yenilikçi ürünlerimiz ile, içerisinde bulunduğumuz banyo sektörüne MAK MAKİNA imzalı ürünlerimizi kazandırdık.

 

Islak alan sektöründe hizmet vermekte olduğumuz, sürekli yenilenen banyo mimarisine yönelik ürünlerimizin, kullanım alanına göre sürekli olarak performansını arttırmakla birlikte banyoların şıklığına uygun bir görünüme sahip olması için, ürünlerimizin performansı kadar tasarım şıklığına da önem vermekteyiz.

 

Temel hedeflerimiz arasında bulunduğumuz sektörün ihtiyaçlarının tamamını karşılamak, karşılaşılan sorunların tamamına çözüm üreterek, çözüm ortağınız olmak için çalışmaya devam ediyoruz.

 

Kuruluşumuz itibarı ile yedi bölge seksen bir ile hizmet taşırken, onbeş ülkeye ihraç ettiğimiz ürünlerimiz ile ülkemizin ekonomisine sağladığımız katkının gururunu yaşıyoruz.

 

MAK MAKİNA olarak üretim geliştirme (ÜR-GE) ve araştırma geliştirmeye (AR-GE) verdiğimiz önem ve özen ile daima kaliteli ürünler geliştirerek, sektörümüzün en iyisi olma hedefimizle hizmet vermeyi sürdüreceğiz…