HAKKIMIZDA

Hakkımızda

1993 yılında İstanbul İmes sanayi sitesi içerisinde duş kabin ve conta imalatı ile iki dev sektöre güvenli adımlar ile giriş yaptık. Kaliteli ve sorunsuz hizmet ilkesi ile çözüm odaklı ürünleri bünyemize katarak büyümeye devam ettik. Kaliteli, dürüst, satış sonrası destek ve çözüm ortağınız olarak kaliteli ürün anlayışımızı İSO 9001 belgesi ile sertifikalandırdık.

   25 yılı aşkın tecrübemizin getirdiği sorumluğumuzun bilincinde olarak, sektörlerimizin temel ürünlerinin yanında, AR-GE merkezimiz de geliştirdiğimiz yenilikçi ürünlerimiz ile, içerisinde bulunduğumuz sektörlerimizde MAK MAKİNA imzalı ürünlerimizi sektörlerimize kazandırdık.

  2008 yılında İki farklı sektörü tek çatı altında topladığımız İstanbul Ferhatpaşa fabrikamızda, seri üretimimizi yaptığımız son teknoloji makinalarımıza her geçen gün yenisini ekleyerek, kapasitemizi arttırarak, MAK MAKİNA olarak büyümeye devam etmekteyiz.

      Duş kabin ürünlerimiz yüksek suya dayanım maksimum performans için özenle tasarlanır. Performans testlerinden sonra seri imalata alınır. Islak alan sektöründe hizmet vermekte olduğumuz, sürekli yenilenen banyo mimarisine yönelik ürünlerimizin, kullanım alanına göre sürekli olarak performansını arttırmakla birlikte banyoların şıklığına uygun bir görünüme sahip olması için, ürünlerimizin performansı kadar tasarım şıklığına da önem vermekteyiz.

   Conta sektöründe, üretimini yapmakta olduğumuz ürünlerimize, sektörün ihtiyacından doğan ve sizden gelen talepler üzerine geliştirdiğimiz yenilikçi modern contalarımız ile memnuniyetinizi ve ürün yelpazemizi genişletmeyi sürdürüyoruz.

   Temel hedeflerimiz arasında bulunduğumuz sektörlerin ihtiyaçlarının tamamını karşılamak, karşılaşılan sorunların tamamına çözüm üreterek, çözüm ortağınız olmak için çalışmaya devam ediyoruz.

   Kuruluşumuz itibarı ile yedi bölge seksen bir ilde hizmet taşırken, onbeş ülkeye ihraç ettiğimiz ürünlerimiz ile ülkemizin ekonomisine sağladığımız katkının gururunu yaşıyoruz.

   MAK MAKİNA olarak üretim geliştirme (ÜR-GE) ve araştırma geliştirmeye (AR-GE) verdiğimiz önem ve özen ile daima kaliteli ürünler geliştirerek, sektörümüzün en iyisi olma hedefimizle hizmet vermeyi sürdüreceğiz.